Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Ryzyko specyficznych trudności w uczeniu się

Agnieszka Wentrych   Luty 2022

"Ryzyko specyficznych trudności w nauce czytania, pisania czy liczenia można dostrzec już u dzieci w wieku przedszkolnym na podstawie objawów nieharmonijnego rozwoju psychoruchowego. U dzieci tych niektóre funkcje poznawcze rozwijają się prawidłowo, niektóre ponadprzeciętnie, inne natomiast zbyt w... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Luty 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Ryzyko specyficznych trudności w nauce czytania, pisania czy liczenia można dostrzec już u dzieci w wieku przedszkolnym na podstawie objawów nieharmonijnego rozwoju psychoruchowego. U dzieci tych niektóre funkcje poznawcze rozwijają się prawidłowo, niektóre ponadprzeciętnie, inne natomiast zbyt wolno, na obniżonym poziomie. Z tego powodu każde z dzieci może ujawniać odmienny profil zaburzeń i deficytów oraz trudności w edukacji przedszkolnej. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!