Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Rwąca rzeka [bajka edukacyjna]

Agnieszka Borowiecka   Listopad 2016

"(...) – Tylko nie odchodź za daleko – przestrzegała go wielka rzeka – płyń tak, żebym cię widziała – prosiła, oglądając się na Wiercipiętka. A on gnany chęcią poznania dwoił się i troił, by dopłynąć wszędzie i zobaczyć każdy nowy zakamarek. Cały las był dla niego niczym tajemnicza księga pełna wspa... więcej
Pobierz

Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

bajkalęki dziecięcepsychologia

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Listopad 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Bajka edukacyjna dla dzieci, które są zbyt ufne wobec nieznajomych.

"(...) – Tylko nie odchodź za daleko – przestrzegała go wielka rzeka – płyń tak, żebym cię widziała – prosiła, oglądając się na Wiercipiętka. A on gnany chęcią poznania dwoił się i troił, by dopłynąć wszędzie i zobaczyć każdy nowy zakamarek. Cały las był dla niego niczym tajemnicza księga pełna wspaniałych historii i barwnych ilustracji, a za każdym zakrętem kryło się mnóstwo niesamowitych rzeczy – kopczyki termitów i wielkie huby drzewne, powalone konary i bujne paprocie niczym ogromne indiańskie pióropusze oraz inne rozmaite rzeczy, na które Wiercipiętek wprost nie mógł się napatrzeć. Jakby tego było mało, zawsze w wysokiej trawie można było natknąć się na kogoś chętnego do zabawy. A to czapla przechadzała się chwiejnym krokiem na swych długich nogach niczym na szczudłach, to znów wiewiórka ruda kitka migała wśród konarów drzew, jakby chciała się bawić w chowanego. Wystarczyło tylko dobrze się rozejrzeć.(...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!