Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Robimy zapasy na zimowe czasy (scenariusz zajęcia otwartego z udziałem rodziców dla dzieci 5-letnich)

Monika Siwa   Magazyn specjalny 2011

Cel główny: inspirowanie dzieci do podejmowania działań trudniejszych od tych, które wykonują na co dzień – wspieranie w wykonywaniu czynności znajdujących się w strefie najbliższego rozwoju dziecka. Cele szczegółowe – dziecko: interesuje się urządzeniami techniczny... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Cel główny: inspirowanie dzieci do podejmowania działań trudniejszych od tych, które wykonują na co dzień – wspieranie w wykonywaniu czynności znajdujących się w strefie najbliższego rozwoju dziecka.
Cele szczegółowe – dziecko: interesuje się urządzeniami technicznymi używanymi w gospodarstwie domowym, próbuje rozumieć, jak one działają i zachowuje ostrożność przy korzystaniu z nich; przestrzega reguł obowiązujących w społeczności dziecięcej (stara się współdziałać w zabawach i w sytuacjach zadaniowych) oraz w świecie dorosłych; uczestniczy w planowaniu i wykonywaniu działań.
 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się