Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 324.18 kb
Id: 1388

Robimy zapasy na zimowe czasy (scenariusz zajęcia otwartego z udziałem rodziców dla dzieci 5-letnich)

Monika Siwa   Magazyn specjalny 2011

Cel główny: inspirowanie dzieci do podejmowania działań trudniejszych od tych, które wykonują na co dzień – wspieranie w wykonywaniu czynności znajdujących się w strefie najbliższego rozwoju dziecka. Cele szczegółowe – dziecko: interesuje się urządzeniami techniczny... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

rodzicezajęcia otwartejesieńpięciolatekscenariusz zajęć

Więcej z działu

Technika i zabawy konstrukcyjne

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Cel główny: inspirowanie dzieci do podejmowania działań trudniejszych od tych, które wykonują na co dzień – wspieranie w wykonywaniu czynności znajdujących się w strefie najbliższego rozwoju dziecka.
Cele szczegółowe – dziecko: interesuje się urządzeniami technicznymi używanymi w gospodarstwie domowym, próbuje rozumieć, jak one działają i zachowuje ostrożność przy korzystaniu z nich; przestrzega reguł obowiązujących w społeczności dziecięcej (stara się współdziałać w zabawach i w sytuacjach zadaniowych) oraz w świecie dorosłych; uczestniczy w planowaniu i wykonywaniu działań.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz