Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2017/2018

Marzec 2017

"(...)Sama procedura postępowania i harmonogram podejmowanych czynności jest taki sam jak w poprzednim roku. Możemy jednak wyróżnić dwie nieznaczne modyfikacje. Po pierwsze zmiany dotyczą momentu granicznego, do którego mają być podane terminy i kryteria dotyczące rekrutacji. Wyjątkowo tylko w zakre... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Marzec 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...)Sama procedura postępowania i harmonogram podejmowanych czynności jest taki sam jak w poprzednim roku. Możemy jednak wyróżnić dwie nieznaczne modyfikacje. Po pierwsze zmiany dotyczą momentu granicznego, do którego mają być podane terminy i kryteria dotyczące rekrutacji. Wyjątkowo tylko w zakresie naboru na rok 2017/2018 te informacje mają być podane do 15 kwietnia 2017 r. (a nie do końca stycznia, jak będzie w kolejnych latach) (...) Od 1 września 2017 r. wszystkie dzieci w wieku od trzech do pięciu lat mają prawo do korzystania z wychowania przedszkolnego w przedszkolu, oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej lub innej formie wychowania przedszkolnego. Dzieci sześcioletnie (jeśli nie rozpoczną nauki w klasie I szkoły podstawowej) mają obowiązek odbyć roczne przygotowanie przedszkolne. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się