Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Puchate szczęście, czyli wygrywać już na starcie!

Karolina Turek  
Magazyn specjalny 2015

(…) Wiosna przynosi zapach wygranej. W lecie balansujemy już tylko pomiędzy zadowoleniem a satysfakcją. Wywołana przez rozczarowanie małego przyjaciela, większe niż on sam, postanowiłam odwrócić bieg wydarzeń. Oddaję w Wasze ręce grę dydaktycz¬ną, która zaciekawia różnorodnością zadań, angażuje dobo... więcej
Pobierz plik

Ten plik można pobrać za pomocą SMS (4,92 PLN brutto) lub wpisując kod do pobierania.

Pomoce dydaktyczne 2
Jak pobierać?
Informacje o pliku
Typ pliku: pdf
Wielkość pliku: 348.44 kb
Id: 5091

Zobacz również

Irena Majchrzak
edukacja czytelnicza

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów:
Irena Majchrzak
edukacja czytelnicza


lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2015

Scenariuszowi towarzyszą gotowe pomoce dydaktyczne elementy do wykorzystania w zaproponowanej w nim grze dydaktycznej bazującej na Odimiennej Metodzie Nauki Czytania dr Ireny Majchrzak. Znajdziesz je TU oraz TU.
(…) Wiosna przynosi zapach wygranej. W lecie balansujemy już tylko pomiędzy zadowoleniem a satysfakcją. Wywołana przez rozczarowanie małego przyjaciela, większe niż on sam, postanowiłam odwrócić bieg wydarzeń. Oddaję w Wasze ręce grę dydaktycz¬ną, która zaciekawia różnorodnością zadań, angażuje doborem oryginalnych pomocy dydaktycznych, inspiruje i otwiera drzwi na całkiem nowe możliwości współdziałania z dziećmi w każ¬dym wieku. Gra jest oparta o zasady Odimiennej Metody Nauki Czytania dr Ireny Majchrzak. A u niej stawką w grze był zawsze uśmiech dziecka. Co przyciąga w grze, w której może uczestniczyć dowolna liczba graczy, a końcowy efekt nie ma znaczenia? Która gra trzyma w na¬pięciu nawet najmniejszych uczestników i przykuwa ich uwagę na¬wet wówczas, gdy czekają na swoją kolej? W grze wykorzystujemy wizytówki z imionami dzieci – oto klucz do zaangażowania. Każde dziecko tętniące dobrymi emocjami i podekscytowaniem czeka, aż jego imię zostanie odkryte i pokazane całemu światu! To niesamowite, nareszcie wszyscy zwrócą na nie uwagę!

Pomoce dydaktyczne

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania