Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 348.44 kb
Id: 5091

Puchate szczęście, czyli wygrywać już na starcie!

Karolina Turek   Magazyn specjalny 2015

(…) Wiosna przynosi zapach wygranej. W lecie balansujemy już tylko pomiędzy zadowoleniem a satysfakcją. Wywołana przez rozczarowanie małego przyjaciela, większe niż on sam, postanowiłam odwrócić bieg wydarzeń. Oddaję w Wasze ręce grę dydaktycz¬ną, która zaciekawia różnorodnością zadań, angażuje dobo... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 2
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

Odimienna Metoda Nauki CzytaniaIrena Majchrzakedukacja czytelnicza

Więcej z działu

Gotowość do nauki czytania i pisania

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Scenariuszowi towarzyszą gotowe pomoce dydaktyczne elementy do wykorzystania w zaproponowanej w nim grze dydaktycznej bazującej na Odimiennej Metodzie Nauki Czytania dr Ireny Majchrzak. Znajdziesz je TU oraz TU.
(…) Wiosna przynosi zapach wygranej. W lecie balansujemy już tylko pomiędzy zadowoleniem a satysfakcją. Wywołana przez rozczarowanie małego przyjaciela, większe niż on sam, postanowiłam odwrócić bieg wydarzeń. Oddaję w Wasze ręce grę dydaktycz¬ną, która zaciekawia różnorodnością zadań, angażuje doborem oryginalnych pomocy dydaktycznych, inspiruje i otwiera drzwi na całkiem nowe możliwości współdziałania z dziećmi w każ¬dym wieku. Gra jest oparta o zasady Odimiennej Metody Nauki Czytania dr Ireny Majchrzak. A u niej stawką w grze był zawsze uśmiech dziecka. Co przyciąga w grze, w której może uczestniczyć dowolna liczba graczy, a końcowy efekt nie ma znaczenia? Która gra trzyma w na¬pięciu nawet najmniejszych uczestników i przykuwa ich uwagę na¬wet wówczas, gdy czekają na swoją kolej? W grze wykorzystujemy wizytówki z imionami dzieci – oto klucz do zaangażowania. Każde dziecko tętniące dobrymi emocjami i podekscytowaniem czeka, aż jego imię zostanie odkryte i pokazane całemu światu! To niesamowite, nareszcie wszyscy zwrócą na nie uwagę!

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz