Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 462.12 kb
Stron: 2
Id: 9199

Psychomotoryka w praktyce

Anna Suchon    Lipiec-sierpień 2020

"(...) Można bowiem pojęcie to traktować jako pogląd na rozwój człowieka, w którym kluczowy i niezbędny jest właśnie ruch. Rozwój człowieka z pominięciem ruchu, bez względu na jego wiek, nie jest możliwy. Należy dodać, że ruch jest niezbędnym środkiem ekspresji dla ludzi. Ruch człowieka może być poj... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

psychomotoryka

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Lipiec-sierpień 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"(...) Można bowiem pojęcie to traktować jako pogląd na rozwój człowieka, w którym kluczowy i niezbędny jest właśnie ruch. Rozwój człowieka z pominięciem ruchu, bez względu na jego wiek, nie jest możliwy. Należy dodać, że ruch jest niezbędnym środkiem ekspresji dla ludzi. Ruch człowieka może być pojmowany jako pewnego rodzaju jedność pomiędzy doświadczeniem, myśleniem, odczuwaniem i działaniem. Współczesne badania potwierdzają wzajemne powiązania, a także procesy interakcji między nimi. (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz