Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Przywitajmy się wesoło [przedszkolne inspiracje - dzieci młodsze]

Joanna Wołoch   Czerwiec 2022

Cele ogólne: stwarzanie warunków sprzyjających adaptacji; rozwijanie umiejętności społecznych potrzebnych do budowania relacji z dziećmi i osobami pracującymi w przedszkolu; zapoznanie z wybranymi zasadami obowiązującymi w przedszkolu; kształtowanie obrazu własnej osoby i orientacji w schemacie ci... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (15.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 4
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Przedszkolne inspiracje

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na wrzesień.

Cele ogólne: stwarzanie warunków sprzyjających adaptacji; rozwijanie umiejętności społecznych potrzebnych do budowania relacji z dziećmi i osobami pracującymi w przedszkolu; zapoznanie z wybranymi zasadami obowiązującymi w przedszkolu; kształtowanie obrazu własnej osoby i orientacji w schemacie ciała; zapoznanie z graficznym obrazem imienia i utrwalanie znajomości tego zapisu w zabawach; wdrażanie do uważnego słuchania tekstów literackich; rozwijanie percepcji wzrokowej; rozwijanie sprawności fizycznej; tworzenie okazji do ekspresji muzycznej

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!