Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Przypadki naruszenia przedszkolnych danych osobowych

Dariusz Skrzyński   Grudzień 2017

"(...) Od 25 maja 2018 r. wejdą w życie nowe przepisy unijne w sprawie ochrony danych osobowych (tzw. RODO), które będą stosowane bezpośrednio również w przedszkolach. Obecna ustawa o ochronie danych osobowych zostanie zmieniona (teraz dostępny jest tekst projektu nowej ustawy o ochronie danych osob... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Grudzień 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Od 25 maja 2018 r. wejdą w życie nowe przepisy unijne w sprawie ochrony danych osobowych (tzw. RODO), które będą stosowane bezpośrednio również w przedszkolach. Obecna ustawa o ochronie danych osobowych zostanie zmieniona (teraz dostępny jest tekst projektu nowej ustawy o ochronie danych osobowych z 12 września 2017 r.) i dostosowana do nowego rozporządzenia unijnego. Administrator danych osobowych (w imieniu przedszkola – dyrektor) będzie mógł powołać inspektora ochrony danych (w miejsce obecnego administratora bezpieczeństwa informacji). Podobnie – jak obecnie przy ABI – nie będzie generalnego obowiązku powoływania inspektora. Zmieni się również organ nadzoru z GIODO na Prezesa Urzędu Ochro- ny Danych Osobowych. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!