Przygotowania do wyprawy wojennej (edukacja przez sztukę)

Małgorzata Maćkowiak, Ewa Stadtmüller    Grudzień 2012

Fragment artykułu: Nadejście kolejnego wielkiego stylu, jakim był przypadający na drugą połowę XVIII wieku klasycyzm, zwiastowały obrazy przedstawiające sceny bitew zamiast wytwornych strojów, nawiązania do tradycji starożytnej Grecji i Rzymu czy eleganckie proste meble zamiast powyginanych ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.