Przygody przedszkolaków z językiem angielskim

Anna Lesińska-Gazicka   Wrzesień 2011

Artykuł jest pierwszym z cyklu dotyczącego zastosowania metody Leo English będącej metodą nauczania języka angielskiego w przedszkolu. Jego integralną część stanowi scenariusz zajęć A kitten and a mouse!, a uzupełnieniem są materiały, które można pobrać ze wskazanej w treści strony internetow... więcej
Pobierz

Więcej z działu

Język obcy w przedszkolu

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2011

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Artykuł jest pierwszym z cyklu dotyczącego zastosowania metody Leo English będącej metodą nauczania języka angielskiego w przedszkolu. Jego integralną część stanowi scenariusz zajęć A kitten and a mouse!, a uzupełnieniem są materiały, które można pobrać ze wskazanej w treści strony internetowej.

Autorka napisała: Jak wiemy, dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach, które oferują bogatą gamę aktywności. Świetnie się bawią, ucząc jednocześnie. Dzięki Leo English, czyli zabawom ruchowym, grom, zajęciom z dramy, a także twórczym działaniom plastycznym i muzycznym inspiracjom dzieci uczą się podstawowych zwrotów czy słów. Role odgrywane w króciutkich scenkach motywują je do biegłego posługiwania się poznanym słownictwem i komunikowania się w języku angielskim.
Zachęcam Państwa do przeczytania pierwszego z 10 proponowanych przeze mnie scenariuszy zajęć. Lekcja wprowadza dzieci w świat przygód kotka i myszki.

Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka