Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Przygody kotki Rysi

Wiesława Chlebowska    Magazyn specjalny 2016

Pewnej majowej nocy, w domu na przedmieściu, urodziła się kotka Rysia. Jej mama Alfreda długo szukała odpowiedniego miejsca, żeby wydać na świat swoje dzieci. Ostatecznie zdecydowała się na jasną i przytulną łazienkę. Być może dlatego Rysia tak bardzo lubi przebywać w łazience, wylegiwać się w wanni... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać bezpłatnie.
Pomoce dydaktyczne 4
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Opowiadanie kształtujące postawę opiekuńczości wobec zwierząt wraz z propozycjami ćwiczeń.

Pewnej majowej nocy, w domu na przedmieściu, urodziła się kotka Rysia. Jej mama Alfreda długo szukała odpowiedniego miejsca, żeby wydać na świat swoje dzieci. Ostatecznie zdecydowała się na jasną i przytulną łazienkę. Być może dlatego Rysia tak bardzo lubi przebywać w łazience, wylegiwać się w wannie i umywalce albo leżeć na wiklinowym koszu z rzeczami do prania. Rysia urodziła się ostatnia, przed nią przyszła na świat siostra i trzech braci. Była burym kotem z białymi skarpetkami na przednich łapach, białymi podkolanówkami na tylnych i białym śliniakiem pod drobnym trójkątnym pyszczkiem. Miała biało-rudy brzuszek porośnięty długim futrem, a na grzbiecie czarne pręgi i cętki. Patrzyła z ciekawością na świat dużymi oczami w kolorze agrestu. Rysia urodziła się w domu z wielkim ogrodem.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka