Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Przygody kotki Rysi

Wiesława Chlebowska    Magazyn specjalny 2016

Pewnej majowej nocy, w domu na przedmieściu, urodziła się kotka Rysia. Jej mama Alfreda długo szukała odpowiedniego miejsca, żeby wydać na świat swoje dzieci. Ostatecznie zdecydowała się na jasną i przytulną łazienkę. Być może dlatego Rysia tak bardzo lubi przebywać w łazience, wylegiwać się w wanni... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać bezpłatnie.
Pomoce dydaktyczne 4
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Opowiadanie kształtujące postawę opiekuńczości wobec zwierząt wraz z propozycjami ćwiczeń.

Pewnej majowej nocy, w domu na przedmieściu, urodziła się kotka Rysia. Jej mama Alfreda długo szukała odpowiedniego miejsca, żeby wydać na świat swoje dzieci. Ostatecznie zdecydowała się na jasną i przytulną łazienkę. Być może dlatego Rysia tak bardzo lubi przebywać w łazience, wylegiwać się w wannie i umywalce albo leżeć na wiklinowym koszu z rzeczami do prania. Rysia urodziła się ostatnia, przed nią przyszła na świat siostra i trzech braci. Była burym kotem z białymi skarpetkami na przednich łapach, białymi podkolanówkami na tylnych i białym śliniakiem pod drobnym trójkątnym pyszczkiem. Miała biało-rudy brzuszek porośnięty długim futrem, a na grzbiecie czarne pręgi i cętki. Patrzyła z ciekawością na świat dużymi oczami w kolorze agrestu. Rysia urodziła się w domu z wielkim ogrodem.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!