Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Przegląd metod nauki czytania w wychowaniu przedszkolnym

Ewa Zielińska    Październik 2016

"(...) Różnice w realizacji tego schematu metodycznego w odmianach metod analityczno-syntetycznych dotyczą np. oznaczania kolorami głosek (metoda analityczno - barwno - dźwiękowa), akcentowania sylab dla płynnego czytania (metoda analityczno-syntetyczna o charakterze funkcjonalnym). (...) Kolejna me... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Październik 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Różnice w realizacji tego schematu metodycznego w odmianach metod analityczno-syntetycznych dotyczą np. oznaczania kolorami głosek (metoda analityczno - barwno - dźwiękowa), akcentowania sylab dla płynnego czytania (metoda analityczno-syntetyczna o charakterze funkcjonalnym). (...) Kolejna metoda to Odimienna Metoda Nauki Czytania dr Ireny Majchrzak. Kładzie się w niej nacisk na wizualny aspekt nauki czytania i dostarczenie dziecku jak najwięcej ćwiczeń służących wykształceniu spostrzegawczości niezbędnej w dostrzeganiu drobnych różnic między literami. Naukę należy rozpocząć z dzieckiem, które zaczyna chodzić do przedszkola, niezależnie od wieku. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka