Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Przedszkolaki w podróż wyruszają – wszystkie cuda świata niebawem poznają [PNP - dzieci starsze]

Zespół redakcyjny PNP   Maj 2017

Cele ogólne: rozbudzanie zainteresowania dzieci i poszerzanie wiedzy o niezwykłych budowlach z całego świata: poznawanie nazw, miejsc, w których zostały wybudowane, historii ich powstawania i ciekawostek z nimi związanych; wzbogacanie wiedzy na temat świata przyrody, szczególnie z zakresu niezwykłyc... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 4
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Maj 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na czerwiec.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: rozbudzanie zainteresowania dzieci i poszerzanie wiedzy o niezwykłych budowlach z całego świata: poznawanie nazw, miejsc, w których zostały wybudowane, historii ich powstawania i ciekawostek z nimi związanych; wzbogacanie wiedzy na temat świata przyrody, szczególnie z zakresu niezwykłych zjawisk i struktur przyrodniczych; kształtowanie ciekawości poznawczej i postawy badawczej przedszkolaków; doskonalenie sprawności rąk i koordynacji wzrokowo-ruchowej podczas zabaw; rozwijanie wyobraźni przestrzennej przedszkolaków i umiejętności logicznego myślenia; stwarzanie okazji do zgodnej współpracy w zespole.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka