Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Przedszkolak zwiedza świat. Część III. Azja

Małgorzata Furmaniak, Marta Marzęcka   Listopad 2022

Cele: poznanie nowej piosenki; poszerzanie wiedzy o instrumentach muzycznych; kształtowanie umiejętności rozróżniania dźwięków Pomoce: nagranie piosenki „Bajkowa Azja”; fotografie azjatyckich instrumentów wraz z pokazem brzmienia (prezentacja „Azjatyckie instrumenty”); film prezentujący grę na instr... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (15.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 4
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Listopad 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Wybrane propozycje pochodza z e-booka „Przedszkolak zwiedza świat” (Część III. „Azja”).

 

Do tego scenariusza dostępny jest film:

https://blizejprzedszkola.pl/bonang

 

oraz prezentacja:

https://blizejprzedszkola.pl/azja-instrumenty

 

 

Cele: poznanie nowej piosenki; poszerzanie wiedzy o instrumentach muzycznych; kształtowanie umiejętności rozróżniania dźwięków Pomoce: nagranie piosenki „Bajkowa Azja”; fotografie azjatyckich instrumentów wraz z pokazem brzmienia (prezentacja „Azjatyckie instrumenty”); film prezentujący grę na instrumencie zwanym bonang; opaska na oczy.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!