Przedszkolak z ryzykiem dysleksji? Tak, to jest możliwe!

Patrycja Trawicka   Wrzesień 2023

Wielu nauczycieli wychodzi z założenia, że na etapie edukacji przedszkolnej nie ma potrzeby diagnozowania dzieci, które wykazują cechy dyslektyczne. Zdarza się, że bagatelizują pierwsze sygnały, świadczące o tym, że ich wychowanek może być dzieckiem z ryzykiem dysleksji. Byłam dzieckiem d... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (4.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2023

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Wielu nauczycieli wychodzi z założenia, że na etapie edukacji przedszkolnej
nie ma potrzeby diagnozowania dzieci, które wykazują
cechy dyslektyczne. Zdarza się, że bagatelizują pierwsze sygnały,
świadczące o tym, że ich wychowanek może być dzieckiem z ryzykiem
dysleksji. Byłam dzieckiem dyslektycznym, a dziś jestem dorosłą
osobą z dysleksją. Opowiem swoją historię, aby ustrzec inne
dzieci przed trudnościami, jakich zaznałam jako dziecko i jakie towarzyszyły
mi na kolejnych szczeblach edukacji.