Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1282.56 kb
Id: 8106

Przedszkolak w świecie kodowania

Anna Świć    Kwiecień 2019

"Wielu nauczycielom i rodzicom kodowanie kojarzy się z pracą przy komputerze, z długim i mozolnym wpisywaniem linijek kodu, z brakiem relacji społecznych, a nawet pracą w samotności, więc wprowadzanie tego typu aktywności na etapie przedszkolnym może wydawać się zbędne lub wręcz szkodliwe. Dziecko ... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 1 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja matematycznainformatykainnowacjekodowaniematematykarozwój manualnyrozwój poznawczy

Więcej z działu

Rozwój intelektualny i edukacja matematyczna

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Wielu nauczycielom i rodzicom kodowanie kojarzy się z pracą przy komputerze, z długim i mozolnym wpisywaniem linijek kodu, z brakiem relacji społecznych, a nawet pracą w samotności, więc wprowadzanie tego typu aktywności na etapie przedszkolnym może wydawać się zbędne lub wręcz szkodliwe. Dziecko w wieku przedszkolnym potrzebuje przecież dużej dawki ruchu, uczenia się poprzez doświadczanie, eksperymentowanie, pracę z konkretem, radosną twórczą zabawę. Jak do tego ma się nauka kodowania? Czy te z pozoru odmienne światy można połączyć? (...)"

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz