Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Przedszkola Gardnerowskie – może czas na zmianę?

Monika Zatorska   Marzec 2011

Już kilkakrotnie na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA wspólnie z dr Aldoną Kopik pisałyśmy na temat naszej autorskiej koncepcji Wielointeligentnej edukacji dla dziecka. (…) Efekty pracy nad koncepcją, nad jej przełożeniem na język praktyki, przetestowaniem, czy sprawdza się w okre... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja wczesnoszkolnainspiracjeprzedszkoleinteligencje wielorakie

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Marzec 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Już kilkakrotnie na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA wspólnie z dr Aldoną Kopik pisałyśmy na temat naszej autorskiej koncepcji Wielointeligentnej edukacji dla dziecka. (…) Efekty pracy nad koncepcją, nad jej przełożeniem na język praktyki, przetestowaniem, czy sprawdza się w określonych warunkach, dają poczucie ogromnej satysfakcji. Pisząc projekt edukacyjny „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”, przeznaczony dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole, opracowując do niego programy szkoleniowe, materiały metodyczne, dobierając środki dydaktyczne, obmyślając sposób funkcjonowania dziecka w środowisku edukacyjnym, ukazując nietradycyjne formy współpracy z rodzicami, próbowałyśmy wdrożyć naszą ideę do codziennego funkcjonowania ucznia i jego środowisk wychowawczych oraz do pracy nauczyciela. Wyniki naszej pracy zostały docenione zarówno przez MEN, jak i nauczycieli.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz