Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Przedszkola dookoła świata - Norwegia

Hanna M. Górna   Wrzesień 2021

"(...) Kiedy poprosiłam Annę Kowal-Frafj ord o rozmowę, zgodziła się od razu. Byłam ciekawa, co sądzi o norweskim barnehage, czyli przedszkolu. Jak się okazało, dużo czasu zajęło Ani zaakceptowanie norweskich porządków i dojście do przekonania, że under den gamle hatten skjuler ofte godt hode – pod ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 1700 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Kiedy poprosiłam Annę Kowal-Frafj ord o rozmowę, zgodziła się od razu. Byłam ciekawa, co sądzi o norweskim barnehage, czyli przedszkolu. Jak się okazało, dużo czasu zajęło Ani zaakceptowanie norweskich porządków i dojście do przekonania, że under den gamle hatten skjuler ofte godt hode – pod starym kapeluszem kryje się często dobra głowa. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!