Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Przedszkola dookoła świata – Hiszpania

Hanna M. Górna   Styczeń 2022

"W Hiszpanii nie ma przedszkoli, są za to żłobki, i to przepełnione. Trzylatki trafiają od razu do szkoły, która w tym pięknym kraju stanowi nie tylko przyczółek nauki. Jest to miejsce, gdzie dzieci dorastają, gdzie z trzyletnich maluchów zakwitają w młodzieńczość. Podczas gdy dorośli pracują, dziec... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Styczeń 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"W Hiszpanii nie ma przedszkoli, są za to żłobki, i to przepełnione. Trzylatki trafiają od razu do szkoły, która w tym pięknym kraju stanowi nie tylko przyczółek nauki. Jest to miejsce, gdzie dzieci dorastają, gdzie z trzyletnich maluchów zakwitają w młodzieńczość. Podczas gdy dorośli pracują, dzieci tworzą szkołę. To tam, wśród rówieśników, nie dorosłych, rodzą się przyjaźnie, marzenia i plany na dorosłość. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka