Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Program wychowawczy przedszkola

Agnieszka Czeglik   Styczeń 2011

Każdy proces wychowawczo-dydaktyczny zmierza do tego, aby w wiadomościach, umiejętnościach i systemie wartości wychowanków zaszły określone zmiany. Przebiegiem tych zmian kieruje nauczyciel, dążąc do zrealizowania wytyczonych zadań, których wykonanie powoduje osiągnięcie konkretnego, z... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektornauczycielprogramwychowaniecykl Zarządzanie przedszkolem

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Styczeń 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Każdy proces wychowawczo-dydaktyczny zmierza do tego, aby w wiadomościach, umiejętnościach i systemie wartości wychowanków zaszły określone zmiany. Przebiegiem tych zmian kieruje nauczyciel, dążąc do zrealizowania wytyczonych zadań, których wykonanie powoduje osiągnięcie konkretnego, zamierzonego celu końcowego. Tworząc program wychowawczy, nauczyciel pragnie osiągnąć szczytny cel polegający na wpojeniu zasad i reguł oraz nauczeniu dziecka kontroli własnych emocji.


W artykule przeczytamy, w jaki sposób przygotować program wychowawczy przedszkola oraz zapoznamy się z jego gotowym przykładem.


 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz