Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Problemy współczesnych nauczycieli

Anna Jankowska   Październik 2020

(...) Okazało się, że problemy w zawodzie nauczyciela można podzielić na dwie grupy. Są trudności ponadczasowe, z którymi nauczyciele borykają się od wielu dekad, np. niska płaca, za duże wymagania ze strony ministerstwa przy zbyt małym nakładzie finansowym na edukację. Do tego narastające z roku na... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Październik 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

(...) Okazało się, że problemy w zawodzie nauczyciela można podzielić na dwie grupy. Są trudności ponadczasowe, z którymi nauczyciele borykają się od wielu dekad, np. niska płaca, za duże wymagania ze strony ministerstwa przy zbyt małym nakładzie finansowym na edukację. Do tego narastające z roku na rok roszczenia ze strony rodziców. Tych odpowiedzi było najwięcej, bo one tkwią w świadomości społecznej już od lat. Smutne jest to, że ich istnienie uznaje się powoli za pewnik, za coś stałego, o czym warto od czasu do czasu przypomnieć, ale też nie ma odważnych (czy na tyle kompetentnych osób), by coś z tymi problemami zrobić. Bezradność to słowo, które często powtarzało się przy wymienianiu, co jest problemem współczesnych nauczycieli. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!