Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Prezenty dla nauczycieli w przedszkolu – czy to już łapówka?

Dariusz Skrzyński   Czerwiec 2020

"(...) Przepisy nie regulują wprost kwestii wręczania prezentów dla nauczycieli. Niestety nie ma przepisów wskazujących, co można dać nauczycielowi, tak aby nie zostało to zakwestionowane jako forma przekupstwa. Pewne jest, że nie wolno mu wykorzystywać swojej pozycji do osiągania korzyści osobistyc... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 1700 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Przepisy nie regulują wprost kwestii wręczania prezentów dla nauczycieli. Niestety nie ma przepisów wskazujących, co można dać nauczycielowi, tak aby nie zostało to zakwestionowane jako forma przekupstwa. Pewne jest, że nie wolno mu wykorzystywać swojej pozycji do osiągania korzyści osobistych kosztem wychowanków lub ich rodziców. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź