Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Prezenty dla Mikołaja [PBP - dzieci starsze - numer 5]

Zespół redakcyjny PBP   Listopad 2018

Cele ogólne: kształtowanie kompetencji językowych; rozwijanie zdolności plastyczno-technicznych; wdrażanie do aktywnego uczestnictwa w ćwiczeniach ruchowych. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 5
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM plastykatechnikakomunikacja interpersonalnamowazajęcia ruchowescenariusz zajęćpięciolateksześciolatekŚwięty Mikołaj

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Listopad 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na grudzień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: kształtowanie kompetencji językowych; rozwijanie zdolności plastyczno-technicznych; wdrażanie do aktywnego uczestnictwa w ćwiczeniach ruchowych.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!