Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Pozwól dziecku na smutek

Agnieszka Wentrych   Listopad 2020

"Który z wychowawców przedszkolnych nie widziałby najchętniej swoich przedszkolaków zawsze radosnych, uśmiechniętych i zadowolonych? Któż nie czerpie radości i energii życiowej z przebywania i obcowania z dziećmi? Dzieci mają w sobie wewnętrzny blask, optymizm i wiarę w dobro ludzi i świata. Dzieci ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Listopad 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Który z wychowawców przedszkolnych nie widziałby najchętniej swoich przedszkolaków zawsze radosnych, uśmiechniętych i zadowolonych? Któż nie czerpie radości i energii życiowej z przebywania i obcowania z dziećmi? Dzieci mają w sobie wewnętrzny blask, optymizm i wiarę w dobro ludzi i świata. Dzieci zarażają nas swoim pozytywnym nastawieniem. Tak jest najczęściej, ale przecież zdarzają się też momenty dziecięcego smutku i łez. Nasi podopieczni bywają smutni i niezadowoleni. Najmłodsi także płaczą, żalą się. Niektóre dzieci bywają depresyjne. Czy doświadczanie smutku jest czymś naturalnym dla dzieci? Czy może być dzieciom potrzebne, czy może być dla nich rozwojowe? Czy powinniśmy pozwalać dzieciom na smutek, czy raczej chronić je przed nim? (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka