Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Powiązanie oceny pracy nauczyciela z awansem zawodowym

Dariusz Skrzyński   Kwiecień 2018

"W obecnym stanie prawnym dyrektor uruchamia procedurę oceny pracy z własnej inicjatywy lub na wniosek nauczyciela, niektórych organów (rady przedszkola, rady rodziców), ewentualnie organu prowadzącego lub organu nadzoru pedagogicznego. Dotychczasowe regulacje zakreślały jedynie ogólne ramy czasowe ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"W obecnym stanie prawnym dyrektor uruchamia procedurę oceny pracy z własnej inicjatywy lub na wniosek nauczyciela, niektórych organów (rady przedszkola, rady rodziców), ewentualnie organu prowadzącego lub organu nadzoru pedagogicznego. Dotychczasowe regulacje zakreślały jedynie ogólne ramy czasowe dokonywania oceny, wskazując, że może być w zasadzie przeprowadzona w każdym czasie, gdy jest to konieczne, ale nie częściej niż raz na rok i nie wcześniej niż po roku od dokonania oceny na zakończenie stażu na wyższy stopień awansu zawodowego. Nowe przepisy wprowadzają obowiązek przeprowadzenia oceny w przypadkach (art. 6a ust. 1 Karty Nauczyciela): po zakończeniu stażu podstawowego na stopień nauczyciela kontraktowego, mianowanego i dyplomowanego, po zakończeniu dodatkowego stażu, okresowo co trzy lata, licząc od dnia uzyskania stopnia nauczyciela kontraktowego, mianowanego i dyplomowanego. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka