Pomysłowy kuferek - wiosna/lato

On-line

typ szkolenia

godzin dydaktycznych
Szkolenie było również dostępne w sprzedaży Centrum Edukacyjnego DobEdu. Jeśli jesteś już posiadaczką/em niniejszego szkolenia - nie ma potrzeby zakupu po raz drugi :).
UWAGA! Informacja dla Uczestników 15. FORUM Wychowania Przedszkolnego, którzy dokonywali zapisu/zgłoszenia w 2020 r. - Szkolenie jest wyłączone z możliwości wyboru, jako rekompensatę za 3-ci dzień 15. Forum Wychowania Przedszkolnego.

Jeśli cenisz sobie zabawy rozwijające i piosenki dla dzieci w przyjemnych, radosnych i nowoczesnych rytmach, ten zestaw z pewnością posłuży Ci przez długi czas! Przywitacie wiosnę grając na kubkach razem z żabami, spotkacie ptaszka, który rozbawi nawet największego ponuraka, poznacie stonogę Honoratę, ruszycie w rejs z piracką drużyną, zatańczycie "Oceanicznego twista", jednym słowem - wiosennych i letnich przygód będzie bez liku! Piosenki, wierszyki, masażyk, instrumentacje, taniec dla mamy, taty i całej rodziny, zabawy z gumą animacyjną - w "Pomysłowym kuferku - wiosna/lato" znajdziesz więcej skarbów, niż pomieści najbardziej opasła skrzynia, znaleziona przez piratów.

Cel szkolenia

1. Wzbogacenie warsztatu nauczyciela o zabawy muzyczne, plastyczne i ruchowe związane z porami roku (wiosna/lato).

2. Zapoznanie z wierszykami i zabawami muzyczno-ruchowymi wspierającymi rozwój dzieci m.in. w zakresie:

• koordynacji słuchowo-ruchowej i wzrokowo-słuchowo-ruchowej;

• funkcji poznawczych;

• muzykowania;

• motoryki dużej i małej;

• kształtowania poczucia rytmu, wyobraźni i poczucia humoru.

3. Zapoznanie z układami ruchowymi do proponowanych piosenek związanych z porami roku.

4. Wprowadzenie kolorowych instrumentów jako elementów ubogacających zajęcia.

5. Propagowanie łączenia muzyki i ruchu w zabawie, jako form wszechstronnie rozwijających dziecko w wieku przedszkolnym.

Czego dowiesz się podczas szkolenia

1. Uczestnik szkolenia pozna:

• energiczne zabawy muzyczno-ruchowe z przyborem i bez przyboru;

• tańce okolicznościowe;

• wierszyki tematyczne z ilustracją ruchową;

• masażyk;

• zabawy z gumą animacyjną;

• proste instrumentacje.

2. Uczestnik szkolenia będzie potrafił połączyć ćwiczenia grafomotoryczne z muzyką.

Przebieg szkolenia

1. Zapoznanie uczestników z wiosennymi piosenkami, wierszykami, instrumentacją, masażykiem.

2. Zapoznanie uczestników propozycjami na lato: piosenkami, wierszykami.

3. Propozycja tańców okolicznościowych na: Dzień Matki, Dzień Ojca oraz zwyczajowo obchodzony Dzień Rodziny, taniec na zakończenie przedszkola.

4. Podsumowanie.

Szkolenie zawiera trzynaście piosenek oraz cztery wierszyki z podziałem na dwie pory roku:

WIOSNA - spis utworów (wersje wokalne i instrumentalne):

1. "Żaby"

2. "Stonoga"

3. "Deszczowa piosenka"

a) gestykulacja

b) masażyk

c) dzwonki

d) Bum Bum Rurki

4. "Fruń, fruń"

5. "Mamusiu ukochana"

6. "Tato"

7. "Dom pełen miłości"

Dodatkowo:

8. "Wiosna się uśmiecha" (wierszyk)

9. "Bocian i żabka" (wierszyk)

10. "Pszczoły" (opowieść ruchowa)

LATO - spis utworów (wersje wokalne i instrumentalne):

11. "Do widzenia, pa"

12. "Poznawanka"

13. "Na słonecznej, złotej plaży"

14. "Oceaniczny twist"

15. "Skoki w parku"

16. "Piracka drużyna"

Dodatkowo:

17. "Lato się uśmiecha" (wierszyk)

18. "Kamień na kamieniu" (wierszyk)

Film szkoleniowy

Wpisz kod dostępu i oglądaj szkolenie

Oglądaj całe szkolenie

1. Wykup dostęp do szkolenia.
  2. Kod dostępu należy wpisać w oknie „Wpisz kod dostępu”, a następnie kliknąć „Dodaj kod i oglądaj szkolenie”. Nagranie można odtwarzać bez limitu.
  3. Pobierz materiały szkoleniowe, które zostaną udostępnione wraz z kodem dostępu.
  4. Wypełnij test on-line, niezbędny do otrzymania zaświadczenia uczestnictwa, uzyskując wymaganą liczbę punktów.
  5. Otrzymaj zaświadczenie uczestnictwa w akredytowanym szkoleniu na swój adres mailowy.
  6. Wraz z zaświadczeniem otrzymasz dostęp do albumu na płytotece.

Aby wykupić dostęp do szkolenia wypełnij formularz zamówieniowy.

Przy płatności metodą PayU otrzymujesz kod dostępu do filmu szkoleniowego w chwili opłacenia szkolenia.

W osobnej wiadomości zostanie przesłany KOD DOSTĘPU do szkolenia.

Po zaksięgowaniu wpłaty, na adres mailowy podany w zamówieniu zostanie przesłany dokument potwierdzający dokonanie wpłaty.

Warunkiem otrzymania zaświadczenia w wersji elektronicznej jest wypełnienie testu wiedzy online oraz uzyskanie wymaganej liczby punktów. Uczestnik może podejść do testu kilka razy.

W chwili uzyskania pozytywnego wyniku testu możesz od razu pobrać zaświadczenie, które będzie także dostępne w panelu klienta Bliżej Przedszkola.

Wraz z zaświadczeniem otrzymasz dostęp do albumu na płytotece.

Warunki uczestnictwa

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Akademia Edukacji jest placówką posiadającą AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty - dostęp do szkolenia mogą wykupić nauczyciele/dyrektorzy placówek edukacyjnych posiadający wykształcenie pedagogiczne.

Warunkiem uzyskania dostępu do szkolenia jest wcześniejsze dokonanie wpłaty. Wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie.

Uczestnik zobowiązany jest do uregulowania opłaty w całości w terminie nie późniejszym niż 14 dni od dnia złożenia zamówienia.
W przypadku braku płatności w ciągu 14 dni - zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

CEBP 24.12 Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 3