Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna po zmianach – w pytaniach i odpowiedziach

Dariusz Skrzyński   Styczeń 2018

"W roku szkolnym 2017/2018 pomoc psychologiczno-pedagogiczna w przedszkolach jest realizowana na nowych zasadach. Nie tylko obowiązują nowe akty prawne, ale zmieniły się niektóre aspekty pomocy, m.in. doprecyzowano zadania nauczycieli i specjalistów, ujednolicono czas pracy specjalistów, wprowadzono... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

prawo oświatowepsychologia

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Styczeń 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"W roku szkolnym 2017/2018 pomoc psychologiczno-pedagogiczna w przedszkolach jest realizowana na nowych zasadach. Nie tylko obowiązują nowe akty prawne, ale zmieniły się niektóre aspekty pomocy, m.in. doprecyzowano zadania nauczycieli i specjalistów, ujednolicono czas pracy specjalistów, wprowadzono nową formę pomocy – zindywidualizowaną ścieżkę realizacji obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego. To tylko niektóre zmiany. Ich szczegółowy wykaz przedstawia tabela. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!