Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Polska i wielcy Polacy [przedszkolne inspiracje - dzieci starsze]

Natalia Łasocha   Październik 2022

Cele ogólne: rozbudzanie ciekawości poprzez przybliżenie wielkich odkryć i osiągnięć dokonanych z udziałem Polaków; poszerzanie wiedzy o Polsce; uwrażliwianie na piękno ojczystego kraju i dorobek pozostawiony przez polskich twórców; stwarzanie okazji do kształtowania postawy patriotycznej; wdrażanie... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (15.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 7
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Przedszkolne inspiracje

Więcej z tego numeru

Październik 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na listopad.

Cele ogólne: rozbudzanie ciekawości poprzez przybliżenie wielkich odkryć i osiągnięć dokonanych z udziałem Polaków; poszerzanie wiedzy o Polsce; uwrażliwianie na piękno ojczystego kraju i dorobek pozostawiony przez polskich twórców; stwarzanie okazji do kształtowania postawy patriotycznej; wdrażanie do uważnego i aktywnego słuchania utworów literackich; kształtowanie słuchu muzycznego i poczucia rytmu; poszerzanie słownictwa; doskonalenie myślenia przyczynowo-skutkowego; ćwiczenie umiejętności matematycznych; przygotowanie do nauki czytania; zachęcanie do rozwijania sprawności ruchowej i gibkości; ćwiczenie wyobraźni; wyrabianie nawyku przestrzegania zasad obowiązujących w grach i zabawach; uświadamianie potrzeby ciągłego poszukiwania i snucia marzeń

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka