Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Podwyżki dla nauczycieli od 1 września 2019 r. Co dalej ze strajkiem?

Dariusz Skrzyński   Wrzesień 2019

"Od września wchodzi w życie nowelizacja Karty Nauczyciela, która zawiera realizacje obietnic zwiększenia wynagrodzenia, składanych przez MEN podczas negocjacji ze związkami zawodowymi. Ponadto stażyści mają dostać jednorazowe dodatki. Nie zamyka to jednak tematu strajku i ewentualnych rekompensat ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Zobacz również

prawoprawo pracynauczyciel

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Od września wchodzi w życie nowelizacja Karty Nauczyciela, która zawiera realizacje obietnic zwiększenia wynagrodzenia, składanych przez MEN podczas negocjacji ze związkami zawodowymi. Ponadto stażyści mają dostać jednorazowe dodatki. Nie zamyka to jednak tematu strajku i ewentualnych rekompensat z tym związanych, wszak obecnie jest on tylko zawieszony (...)".

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka