Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 762.08 kb
Id: 5033

Po wakacjach, moi mili, znów będziemy się bawili! [PNP – dzieci starsze]

Zespół redakcyjny PNP   Czerwiec 2015

Cele ogólne: wdrażanie do przestrzegania zasad obowiązujących przedszkolu i w grupie rówieśniczej; stwarzanie warunków do lepszego poznania rówieśników; rozwijanie umiejętności autoprezentacji i kompetencji społecznych; zapoznanie z obrazem graficznym imienia i utrwalanie znajomości tego zapisu w z... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 7
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja przedszkolnapięciolatekrozwój dzieckascenariusz zajęćsześciolatek

Więcej z działu

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na miesiąc wrzesień.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: wdrażanie do przestrzegania zasad obowiązujących przedszkolu i w grupie rówieśniczej; stwarzanie warunków do lepszego poznania rówieśników; rozwijanie umiejętności autoprezentacji i kompetencji społecznych; zapoznanie z obrazem graficznym imienia i utrwalanie znajomości tego zapisu w zabawach i sytuacjach edukacyjnych; kształtowanie obrazu własnej osoby i orientacji w schemacie ciała; rozwijanie wyobraźni i kreatywności
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz