Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 6044.47 kb
Id: 8291

Planowanie elastyczne. Jak planować, żeby nie zwariować

Agnieszka Czeglik   Czerwiec 2019

"Z planami jest jeden bardzo poważny problem – gdy już coś zaplanujemy, często chcemy się trzymać planu i podążać za nim, jakby była to pewna ścieżka wytyczona w przyszłość, a tymczasem spotyka nas całe mnóstwo sytuacji, które ciągle każą nam nasze idealne koncepcje adaptować do rzeczywistości. Gorz... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać bezpłatnie.

Zobacz również

nauczycielplan pracyrozwój osobistydobrypoczatek

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Z planami jest jeden bardzo poważny problem – gdy już coś zaplanujemy, często chcemy się trzymać planu i podążać za nim, jakby była to pewna ścieżka wytyczona w przyszłość, a tymczasem spotyka nas całe mnóstwo sytuacji, które ciągle każą nam nasze idealne koncepcje adaptować do rzeczywistości. Gorzej, jeśli próbujemy nagiąć rzeczywistość do naszych planów. (...) Dzięki planowaniu zadajemy sobie bardzo ważne pytania i to właśnie odpowiedzi na nie powinny być wisienką na torcie naszego planowania edukacyjnego. Gotowy plan często można wyrzucić do kosza, odpowiedzi jednak pomogą nam osiągnąć założone cele (...)."
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz