Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Plan rozwoju zawodowego nauczyciela stażysty

Kinga Kurczek  
Wrzesień 2010

Pierwszy etap pracy nauczyciela to czas obfitujący w nowe doświadczenia: spotkanie z dziećmi i ich rodzicami, współpraca z nauczycielami, poznawanie specyfiki miejsca i środowiska lokalnego. To również czas planowania własnego rozwoju zawodowego. Początkowy okres pracy nauczyciela to c... więcej
Pobierz plik

Ten plik można pobrać za pomocą SMS (2.46 PLN brutto) lub wpisując kod do pobierania.

Jak pobierać?
Informacje o pliku
Typ pliku: pdf
Wielkość pliku: 503.23 kb
Stron: 5
Id: 198

Zobacz również

awans zawodowy
nauczyciel
prawo oświatowe
staż

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów:
awans zawodowy
nauczyciel
prawo oświatowe
staż


lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2010

Pierwszy etap pracy nauczyciela to czas obfitujący w nowe doświadczenia: spotkanie z dziećmi i ich rodzicami, współpraca z nauczycielami, poznawanie specyfiki miejsca i środowiska lokalnego. To również czas planowania własnego rozwoju zawodowego. Początkowy okres pracy nauczyciela to czas sprzyjający nie tylko osiąganiu nowych umiejętności, bogaceniu wiedzy i zdobywaniu doświadczenia, ale także refleksji nad własnymi predyspozycjami do zawodu nauczycielskiego oraz obszarami trudności w tym zakresie.


W artykule Autorka omawia podstawy prawne związane z awansem zawodowym, zadania opiekuna stażu oraz przedstawia propozycje dotyczące tego, jak napisać plan rozwoju zawodowego. Artykułowi towarzyszy gotowe narzędzie – przykładowy plan rozwoju zawodowego nauczyciela stażysty.