Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Plakat - Maski karnawałowe

Styczeń 2013

Znajdziemy tu 8 wzorów masek, które należy wyciąć i skserować na grubszym papierze (podczas kserowania można powiększyć je do dowolnego formatu). Następnie wspólnie z dziećmi można je pokolorować (wzór kolorowej maski widoczny w miniaturze). Wszystkie maski nadają się d... więcej

Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Plakaty

Więcej z tego numeru

Styczeń 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie


Znajdziemy tu 8 wzorów masek, które należy wyciąć i skserować na grubszym papierze (podczas kserowania można powiększyć je do dowolnego formatu). Następnie wspólnie z dziećmi można je pokolorować (wzór kolorowej maski widoczny w miniaturze). Wszystkie maski nadają się do zamocowania za pomocą opaski z papieru nad czołem dziecka, natomiast maska wilka, kota, szopa pracza i misia pandy mogą służyć również jako maski na twarz dziecka – po wycięciu otworów na oczy i zamontowaniu gumki pasmanteryjnej.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz