Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Plakat - Królowa Śniegu

Grudzień 2014

  Plakat może być wykorzystany jako zaproszenie na przedstawienie „Królowa Śniegu” autorstwa Barbary Skuteli lub może stanowić oryginalną dekorację sali w trakcie wystawiania przez dzieci sztuki teatralnej dla rodziców. Pomysłów na wykorzystanie tego plakatu ... więcej
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Grudzień 2014

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

 

Plakat może być wykorzystany jako zaproszenie na przedstawienie „Królowa Śniegu” autorstwa Barbary Skuteli lub może stanowić oryginalną dekorację sali w trakcie wystawiania przez dzieci sztuki teatralnej dla rodziców. Pomysłów na wykorzystanie tego plakatu na pewno nie zabraknie nauczycielom.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!