Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 684.54 kb
Stron: 5
Id: 1372

Plakat i ulotka (identyfikacja wizualna placówki przedszkolnej)

Wojciech Wolak   Magazyn specjalny 2011

Plakatem posługujemy się jako nośnikiem mającym za zadanie zainteresować odbiorcę oraz przyciągnąć jego uwagę. Ulotka, oprócz funkcji reklamowych i informacyjnych, może stanowić konspekt ułatwiający przedstawienie wszystkich zalet placówki. W artykule znajdziemy odpowiedzi na pytan... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektormenadżerpromocjaprzedszkolecykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Plakatem posługujemy się jako nośnikiem mającym za zadanie zainteresować odbiorcę oraz przyciągnąć jego uwagę. Ulotka, oprócz funkcji reklamowych i informacyjnych, może stanowić konspekt ułatwiający przedstawienie wszystkich zalet placówki.


W artykule znajdziemy odpowiedzi na pytanie, jaką funkcję powinien pełnić plakat, co powinno się na nim znaleźć, w jaki sposób sformułować slogan reklamowy, jakie elementy zapadną w pamięć odbiorcom i jaka powinna być jego wielkość. Oprócz tego o tym, dlaczego warto współpracować z grafikiem oraz praktyczne rady do wykorzystania podczas pracy nad projektowaniem ulotki.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz