Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 465.59 kb
Stron: 2
Id: 1371

Piosenki do bazgrania (propozycje zabaw dla dzieci w wieku poniemowlęcym)

Kornelia Stawicka-Zielenkiewicz    Magazyn specjalny 2011

Metoda Dobrego Startu stosowana jest zarówno w Polsce, jak i za granicą, najczęściej w przedszkolach, także w szkołach i w terapii pedagogicznej dzieci ryzyka dysleksji oraz w terapii i edukacji dzieci z różnorodnymi deficytami rozwojowymi. Obejmuje głównie dzieci w wieku od 3 d... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

Metoda Dobrego Startumuzykanauka pisaniawiek poniemowlęcygrafomotoryka

Więcej z działu

Gotowość do nauki czytania i pisania

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Metoda Dobrego Startu stosowana jest zarówno w Polsce, jak i za granicą, najczęściej w przedszkolach, także w szkołach i w terapii pedagogicznej dzieci ryzyka dysleksji oraz w terapii i edukacji dzieci z różnorodnymi deficytami rozwojowymi. Obejmuje głównie dzieci w wieku od 3 do 10 roku życia. Struktura i elastyczność metody sprawiają, że coraz częściej poszerza ona obszary swojego oddziaływania. Dzięki współpracy prof. Marty Bogdanowicz oraz Emilii Link-Dratkowskiej opracowany został, z myślą o dzieciach w wieku poniemowlęcym, program Piosenki do bazgrania.


W artykule omówiono założenia programu, strukturę zajęć realizowanych w oparciu o niego, a także przedstawiono przykładowe propozycje zajęć i opisano, w jaki sposób prawidłowo je organizować.


 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz