Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Pedagogizacja bez infantylizacji

Maria Broda-Bajak   Listopad 2011

O formach pedagogizacji rodziców i jej celach sporo już napisano. Każdy nauczyciel wie na swój własny użytek, co to znaczy pedagogizować, lecz niestety, nie każdy ma świadomość, że nie oznacza to jedynie organizacji zebrania, na które większość rodziców przyjdzie niezbyt ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Listopad 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

O formach pedagogizacji rodziców i jej celach sporo już napisano. Każdy nauczyciel wie na swój własny użytek, co to znaczy pedagogizować, lecz niestety, nie każdy ma świadomość, że nie oznacza to jedynie organizacji zebrania, na które większość rodziców przyjdzie niezbyt chętnie, czy zaproszenia na indywidualne konsultacje, na które zgłosi się całkiem sporo opiekunów, ale niekoniecznie tych, z którymi nauczyciel niezwłocznie chciałby porozmawiać.


W artykule przeczytamy o zasadach, jakimi powinni kierować się nauczyciele przy organizowaniu współpracy z rodzicami, a także zapoznamy się z wymaganiami stawianymi nauczycielowi pedagogizującemu.


Autorka zachęca również do podjęcia dyskusji wokół przedstawionego przez nią problemu i czeka na wszelkie sugestie pod adresem e-mail: m.bajak@blizejprzedszkola.pl.

 

 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka