Pasowanie na przedszkolaka (scenariusz + wzory dyplomów)

Pobierz BEZPŁATNIE materiał, który może być pomocny do przygotowania uroczystości pasowania na przedszkolaka.   Aby pobrać materiał, nie musisz posiadać kodu darmowego pobierania – wystarczy być zalogowanym użytkownikiem naszej strony.   Pakiet zawiera: scenariusz u... więcej
Ten plik można pobrać bezpłatnie.

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Pakiet zawiera:
  • scenariusz uroczystości
  • dwa wzory dyplomu pasowania na przedszkolaka (przeznaczone do samodzielnego wydrukowania*)

*Wzory dyplomów przygotowane są w formacie A4.