Owieczki • Owieczka Mary (Kącik muzyczny)

Maria Tomaszewska   Magazyn specjalny 2012

Na treść tego praktycznego artykułu składa się opis zajęć plastycznych i muzyczno-ruchowych połączonych z grą na instrumentach perkusyjnych. Znajdziemy w nim: piosenkę „Wesołe święconki” autorstwa M. Tomaszewskiej (wraz z zapisem nutowym) oraz opisy zabaw (muzyczno-ruchowych... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2012

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Znajdziemy w nim:

• piosenkę „Wesołe święconki” autorstwa M. Tomaszewskiej (wraz z zapisem nutowym) oraz opisy zabaw (muzyczno-ruchowych, plastycznej) jej towarzyszących, a także tekst wierszyka do rysowania „Baranki”;
  • tradycyjną piosenkę „Maria małą owcę ma” (wraz z zapisem nutowym) oraz opisem pomysłu jej wykonania przez dzieci przy użyciu instrumentów melodycznych: Bum Bum Rurek.

Artykułowi towarzyszą fragmenty utworów w formacie mp3:

• „Wesołe święconki”;
  • „Maria małą owcę ma”.