Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 543.46 kb
Stron: 48
Id: 9094

Opowieść „Gdzie są dzieci?” – Alina Paczos  Opowieść, którą możecie „zdalnie” dzielić się ze swoimi przedszkolakami, ale również może być ona wspaniałym powitaniem przedszkolaków. Z pewnością dzieci będą ciekawe, co porabiały ich ulubione zabawki podczas ich nieobecności. Oto propozycja opowia... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać bezpłatnie.

Zobacz również

opowiadanieW domu jak w przedszkolu tutaj nie nudzi się nikomu

Więcej z działu

Opowiadania

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

 

Opowieść, którą możecie „zdalnie” dzielić się ze swoimi przedszkolakami, ale również może być ona wspaniałym powitaniem przedszkolaków. Z pewnością dzieci będą ciekawe, co porabiały ich ulubione zabawki podczas ich nieobecności.

Oto propozycja opowiadania autorstwa Pani Aliny Paczos, która jest nauczycielką w przedszkolu Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe w Biłgoraju.

Pani Alina napisała dla swoich przedszkolaków opowieść w odcinkach. Codziennie odczytywała kolejną część tekstu opowiadającego o przygodach zabawek, które zaniepokojone nieobecnością dzieci i próbowały dowiedzieć się czegoś o jej przyczynach. Swoje czytanie nagrywała i dzieliła się nim na stronie internetowej przedszkola. W ten sposób, chciała podtrzymać kontakt ze swoimi podopiecznymi podczas zawieszenia zajęć w przedszkolu. 

Chcielibyśmy się z Wami podzielić opowiadaniem oraz pomysłem na jego realizację, który możecie śmiało modyfikować na swoje potrzeby.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz