Opowieść „Gdzie są dzieci?” – Alina Paczos

Opowieść, którą możecie „zdalnie” dzielić się ze swoimi przedszkolakami, ale również może być ona wspaniałym powitaniem przedszkolaków. Z pewnością dzieci będą ciekawe, co porabiały ich ulubione zabawki podczas ich nieobecności. Oto propozycja opowia... więcej
Ten plik można pobrać bezpłatnie.

Więcej z działu

Opowiadania

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Oto propozycja opowiadania autorstwa Pani Aliny Paczos, która jest nauczycielką w przedszkolu Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe w Biłgoraju.

Pani Alina napisała dla swoich przedszkolaków opowieść w odcinkach. Codziennie odczytywała kolejną część tekstu opowiadającego o przygodach zabawek, które zaniepokojone nieobecnością dzieci i próbowały dowiedzieć się czegoś o jej przyczynach. Swoje czytanie nagrywała i dzieliła się nim na stronie internetowej przedszkola. W ten sposób, chciała podtrzymać kontakt ze swoimi podopiecznymi podczas zawieszenia zajęć w przedszkolu.

Chcielibyśmy się z Wami podzielić opowiadaniem oraz pomysłem na jego realizację, który możecie śmiało modyfikować na swoje potrzeby.