Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 2117.07 kb
Id: 9251

Oddychanie przez usta – dlaczego to bardzo zły nawyk?

Katarzyna Socha   Wrzesień 2020

"Stale otwarta buzia u dziecka powinna zaniepokoić czujnego rodzica, jak również nauczyciela. Najwłaściwszy sposób oddychania to pobieranie powietrza przez nos. Wielu moich pacjentów, w tym głównie przedszkolaków, oddycha przez usta. Jakie są tego przyczyny i dlaczego powinniśmy jak najszybciej wye... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

mowapedagogizacjapedagogizacja rodzicówwspółpraca z rodzicami

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Stale otwarta buzia u dziecka powinna zaniepokoić czujnego rodzica, jak również nauczyciela. Najwłaściwszy sposób oddychania to pobieranie powietrza przez nos. Wielu moich pacjentów, w tym głównie przedszkolaków, oddycha przez usta. Jakie są tego przyczyny i dlaczego powinniśmy jak najszybciej wyeliminować ten nawyk? Oddychanie to naturalna, niezbędna do życia czynność fizjologiczna. Na co dzień nie poświęcamy większej uwagi temu, w jaki sposób oddychamy. Często dopiero katar i zatkany nos przypominają nam, jak ważny jest drożny nos, a dzięki niemu możliwość swobodnego pobierania powietrza. (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz