Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Ocena pracy nauczycieli od 1 września 2019 r. – sprawdź, jakie nastąpiły zmiany

Dariusz Skrzyński   Listopad 2019

"Praca nauczyciela nie jest już obligatoryjnie oceniana po zakończeniu stażu ani co 5 lat pracy w przedszkolu od dnia uzyskania poprzedniego stopnia awansu zawodowego. Sprawdź, jakie są kolejne czynności, gdy dyrektor zechce cię ocenić lub sam zdecydujesz się na weryfikację swojej pracy. (... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Listopad 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Praca nauczyciela nie jest już obligatoryjnie oceniana po zakończeniu stażu ani co 5 lat pracy w przedszkolu od dnia uzyskania poprzedniego stopnia awansu zawodowego. Sprawdź, jakie są kolejne czynności, gdy dyrektor zechce cię ocenić lub sam zdecydujesz się na weryfikację swojej pracy. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!