Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 598.07 kb
Stron: 2
Id: 815

Ocena pracy nauczycieli jako środek samodoskonalenia

Barbara Szeląg   Marzec 2011

Ocena pracy nauczyciela stanowi istotne narzędzie kierowania przedszkolem, jest procesem uwarunkowanym przepisami określonymi w art. 6 Karty Nauczyciela z dnia 26 stycznia 1982 r. z późniejszymi zmianami, art. 4 ustawy o systemie oświaty z 7 września 1991 r. z późniejszymi zmianami ora... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

ewaluacjarozwój dzieckanauczycielprawo oświatowe

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Marzec 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Ocena pracy nauczyciela stanowi istotne narzędzie kierowania przedszkolem, jest procesem uwarunkowanym przepisami określonymi w art. 6 Karty Nauczyciela z dnia 26 stycznia 1982 r. z późniejszymi zmianami, art. 4 ustawy o systemie oświaty z 7 września 1991 r. z późniejszymi zmianami oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 2 listopada 2000 r. w sprawie kryteriów i trybu dokonania oceny pracy nauczyciela, trybu postępowania odwoławczego oraz składu i sposobu powoływania zespołu oceniającego (Dz. U. Nr 98, poz. 1066), Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 lipca 2009 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie kryteriów i trybu dokonywania oceny pracy nauczyciela, trybu odwoławczego oraz składu i sposobu powoływania zespołu oceniającego.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz