Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

O witaminie N w naszym przedszkolu

Agnieszka Kuźba   Lipiec-sierpień 2019

"Mass media reklamują coraz więcej sposobów na spełnione, zdrowe życie. Reklamom tym nie opiera się również wczesna edukacja. Chętnie czytamy o metodach na efektywne sposoby oddziaływań edukacyjnych, począwszy od zajęć dydaktycznych w żłobku. Wydawać by się mogło, że ta oferta pozwala wyrównywać sza... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać bezpłatnie.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Lipiec-sierpień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Mass media reklamują coraz więcej sposobów na spełnione, zdrowe życie. Reklamom tym nie opiera się również wczesna edukacja. Chętnie czytamy o metodach na efektywne sposoby oddziaływań edukacyjnych, począwszy od zajęć dydaktycznych w żłobku. Wydawać by się mogło, że ta oferta pozwala wyrównywać szanse rozwojowe naszych wychowanków – czy na pewno? (...) Pracując 32 lata w jednej placówce, zadaję sobie często pytanie: Jak daleko dzieciństwo naszych wychowanków zaczęło się różnić od dzieciństwa przedszkolaków sprzed kilkunastu lat? Czy nie powinniśmy – tak jak wracamy do starych metod edukacji – zacząć odtwarzać w naszych szkołach, domach, miejscach pracy i miastach, przestrzeni o cechach, które wzmacniają moc naszych naturalnych zmysłów? (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!