Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 5908.71 kb
Id: 7102

O skutecznym porozumiewaniu się z rodzicami

Ewa Zielińska    Kwiecień 2018

"Po opublikowaniu nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego na łamach specjalistycznych czasopism zaczęły się pojawiać artykuły na temat skutecznego porozumiewania się z rodzicami, partnerskiego modelu komunikacji, form przekazu i podstawowych zalet poczty elektronicznej. W rozmowie z rod... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

Ewa Zielińskanauczycielnowa podstawa programowapedagogizacjapedagogizacja rodzicówpodstawa programowarodzicewspółpraca z rodzicami

Więcej z działu

Współpraca z rodzicami i pedagogizacja

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Po opublikowaniu nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego na łamach specjalistycznych czasopism zaczęły się pojawiać artykuły na temat skutecznego porozumiewania się z rodzicami, partnerskiego modelu komunikacji, form przekazu i podstawowych zalet poczty elektronicznej. W rozmowie z rodzicem nauczyciel powinien być przede wszystkim wiarygodny. Im większa jest jego wiarygodność, tym większa jest skłonność rodzica do aprobowania wygłaszanych przez niego opinii. Źródłem wiarygodności nauczyciela jest autorytet rozumiany jako działanie kompetencyjne i obiektywne (unikanie tendencyjności). (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz