Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

O rozsądnym stawianiu granic

Maria Broda-Bajak   Listopad 2010

Co to znaczy, w dzisiejszych czasach, wychowywać? Co to znaczy prowadzić kogoś, wskazywać mu drogę, pozwalać na samodzielne wybory i na indywidualny rozwój w sytuacji, gdy tak trudno zrozumieć coraz częstsze, i jakże niepokojące, zachowania agresywne, egoistyczne, wrogie, uwidaczniające się u... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Listopad 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Co to znaczy, w dzisiejszych czasach, wychowywać? Co to znaczy prowadzić kogoś, wskazywać mu drogę, pozwalać na samodzielne wybory i na indywidualny rozwój w sytuacji, gdy tak trudno zrozumieć coraz częstsze, i jakże niepokojące, zachowania agresywne, egoistyczne, wrogie, uwidaczniające się u coraz młodszych dzieci? Na te pytania musi sobie odpowiedzieć każdy nauczyciel.


W tym krótkim artykule poruszono problem roli granic w procesie uczenia się i odkrywania świata oraz niejednoznaczności komunikatów kierowanych w tym kontekście do dzieci.
 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź