Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 538.98 kb
Id: 9526

O koncentracji uwagi u dzieci

Ewa Zielińska    Grudzień 2020

"(...) Nauczyciele natomiast zadają pytania: Co robić, aby dzieci lepiej koncentrowały swoją uwagę na tym, czym się zajmują? Czy koncentrację uwagi można ćwiczyć? itp. Bardzo trudno jest jednym zdaniem odpowiedzieć na te pytania. Zanim jednak zaprezentuję sposoby poprawiające zdolność dzieci do sku... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

Ewa Zielińskakoncentracjakoncentracja uwagipedagogizacjapedagogizacja rodzicówwspółpraca z rodzicamizabawa

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Grudzień 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"(...) Nauczyciele natomiast zadają pytania: Co robić, aby dzieci lepiej koncentrowały swoją uwagę na tym, czym się zajmują? Czy koncentrację uwagi można ćwiczyć? itp. Bardzo trudno jest jednym zdaniem odpowiedzieć na te pytania. Zanim jednak zaprezentuję sposoby poprawiające zdolność dzieci do skupienia uwagi, na początku krótko omówię problem koncentrowania się i warunków pomocnych w kształtowaniu tej umiejętności. (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz