Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

O kapryśnej pogodzieScenariusz „O kapryśnej pogodzie” oraz utwór w wersji wokalnej „Kapryśna pogoda” pochodzi z publikacji „Szkatułka pełna rozmaitości. Zbiór scenariusz przedstawień dla przedszkolaków”. Tematyka przedstawień jest bardzo różnorodna, ale... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać bezpłatnie.
Pomoce dydaktyczne 1
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Zobacz również

dobrypoczatekdlastudentów

Więcej z działu

Zjawiska atmosferyczne

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Scenariusz „O kapryśnej pogodzie” oraz utwór w wersji wokalnej „Kapryśna pogoda” pochodzi z publikacji „Szkatułka pełna rozmaitości. Zbiór scenariusz przedstawień dla przedszkolaków”.

Tematyka przedstawień jest bardzo różnorodna, ale mieści się szczególnie w obszarze wspierania rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci. Znalazł się tu m.in. tekst o akceptacji odmienności i o wartości przyjaźni, a także o tym, dlaczego warto docenić to, czego inni nie doceniają. Innym tematem przewodnim jest ekologia oraz aspekt stwarzania okazji do obcowania z naturą.

 

Pobierz bezpłatnie utwór Zobacz więcej  

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

MP3
Kapryśna pogoda - wersja wokalna (PD, mp3)

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!