Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

O inności i tolerancji [przedszkolne inspiracje - dzieci starsze]

Krystyna Bartosz   Wrzesień 2022

Cele ogólne: stwarzanie okazji do znajdowania wspólnych cech z koleżankami i kolegami; wzmacnianie poczucia własnej wartości; integrowanie grupy; wdrażanie do uważnego i aktywnego słuchania utworów literackich; kształtowanie słuchu muzycznego i poczucia rytmu; rozwijanie poczucia empatii; poszerza... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (15.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 7
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 1700 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Przedszkolne inspiracje

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na październik.

Cele ogólne: stwarzanie okazji do znajdowania wspólnych cech z koleżankami i kolegami; wzmacnianie poczucia własnej wartości; integrowanie grupy; wdrażanie do uważnego i aktywnego słuchania utworów literackich; kształtowanie słuchu muzycznego i poczucia rytmu; rozwijanie poczucia empatii; poszerzanie słownictwa; doskonalenie myślenia przyczynowo-skutkowego; ćwiczenie umiejętności matematycznych; nabywanie umiejętności kulturalnego przeprowadzania rozmów; poszerzanie wiedzy o świecie i społeczeństwie; przygotowanie do nauki czytania; zachęcanie do doskonalenia sprawności ruchowej i gibkości; zachęcanie do kreatywnego wykonywania prac plastycznych; wyrabianie nawyku przestrzegania zasad obowiązujących w grach i zabawach

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź