Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 795.45 kb
Stron: 3
Id: 965

O czynnikach rzutujących na poczucie własnej tożsamości i sensu pracy nauczycieli

Bogusław Śliwerski   Czerwiec 2011

Pisząc wcześniej (zob. artykuł To moje dziecko, BLIŻEJ PRZEDSZKOLA nr 2.113 luty 2011) o postawach nauczycieli przedszkoli wobec rodziców zapowiedziałem, że warto przyjrzeć się temu, jak postrzegamy i oceniamy samych siebie oraz w jakim stopniu rzutuje to nie tylko na nasze relacje z rodzicam... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

nadzór pedagogicznynauczycielpsychologia

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Pisząc wcześniej (zob. artykuł To moje dziecko, BLIŻEJ PRZEDSZKOLA nr 2.113 luty 2011) o postawach nauczycieli przedszkoli wobec rodziców zapowiedziałem, że warto przyjrzeć się temu, jak postrzegamy i oceniamy samych siebie oraz w jakim stopniu rzutuje to nie tylko na nasze relacje z rodzicami wychowanków, ale także – jakie z tego powodu zajmujemy postawy wobec nich samych, a nawet w stosunku do innych pracowników placówki.


W artykule m.in. o wpływie kontrolowania i monitorowania pracy nauczycieli na ich społeczne postrzeganie oraz o nadzorze pedagogicznym i cechach procedur oceniania nauczycielskiej pracy.


 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz